Sesli Sohbet Sitesi

Sesli sohbet sitesi hizmeti veren mobil cihazlar için sesli ve görüntülü sohbet hizmeti veren sesli chat ortamıdır.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Sesli sohbete bağlanmak için SesliFobi.Net

Amerika Sohbet - Amerika Görüntülü Sohbet | SesLiFobi


Amerika Görüntülü Sohbet

Amerika Görüntülü Sohbet sitemiz gurbette yaşayan Türk kullanıcılara özeldir. Günün her saati ücretsiz olarak sohbet sitemize katılıp bay ve bayan kullanıcılar ile sohbet ederek tanışabilirsiniz. Amerika Görüntülü Chat odalarına katılmak tamamen ücretsiz ve uygulama indirmenize gerek olmadan sağlanır. Mobil cihazlarla uyumlu kolay kullanılabilir ara yüzü sayesinde zorlanmadan sesli, kameralı, ve görüntülü sohbet özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Amerika’da da Binlerce Türk yaşamaktadır. Amerika Görüntülü Sohbet Sitesi sayesinde Türkiye ve Amerika’da hatta diğer ülkelerdeki kişilerle canlı olarak iletişim kurabilirsiniz. SesliFobi yeni nesil sohbet özellikleri sayesinde sizlerin arkadaş bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Her hangi bir sohbet odamızda mikrofon alarak sesli sohbet edebilir, kameranızı aktif ederek diğer kişilerle canlı ve görüntülü şekilde sohbet edebilirsiniz.

Sohbet odalarımızda mikrofon almak yada kamera açmak zorunlu değildir. Ses ve kameranızı aktif etmeden sadece yazarak sohbet edebilirsiniz. Sohbet odalarımıza katıldığınızda sizleri bir çok aktivite beklemektedir bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

Canlı Radyo : sohbet sitelerinin olmasa olmazlarından biride radyodur. SesliFobi radyo konusunda kaliteli yayıncıları ile sizlere müzik ziyafeti sunar. Günün her saatinde canlı olarak müzik dinleyebilir, sitemizde bulunan diğer kişilere istek yaparak şarkı armağan edebilirsiniz.

Oyun odaları : Oyun odalarımızda birbirinden farklı oyunlar oynayarak güzel ve eğlenceli şekilde zaman geçirebilirsiniz. Canlı sunulan oyunlar ile gerçekten eğleneceksiniz. Bunun haricinde oyun botumuz sizlere farklı dallarda sorular sunmaktadır soruları cevaplayıp bilmediğiniz bir çok şey hakkında bilgi sahibi olarak genel kültürünüzü bu odada arttırabilirsiniz.

Amerika Görüntülü sohbet odalarımıza hemen ücretsiz şekilde bağlanıp tüm özelliklerden yararlanmaya başlayın.

Bir Önceki Yazımız Almanya Sohbet 


Yazar: admin

Görüntüleme: 869 defa

Kategori: Avrupa Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Ekim 2020

Cevap bırakın